DELTA®
Language selector Menu

Innowacyjna moc połączeń otwiera nowe możliwości.

Jako liderzy technologii membran dachowych, jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że nasze rozwiązania pozostają niewidoczne, stanowiąc dyskretne tło obiektów budowlanych. Ponad 20 lat temu postanowiliśmy to zmienić, wprowadzając na rynek linię DELTA®-FASSADE. Membrany elewacyjne widoczne przez otwarte, ażurowe powierzchnie stały się integralną częścią estetyki fasad. Wprowadzając nową linię DELTA®-FASSADE COLOR PLUS robimy kolejny zauważalny krok. Dajemy do wyboru siedem kolorów podstawowych oraz całą paletę odcieni specjalnych, które są dostępne na życzenie.

Nowa kolekcja łączy kompetencje Dörken z know- how naszej siostrzanej firmy Protec Systempasten, która specjalizuje się w dostarczaniu farb i tynków budowlanych w dowolnie wybranym odcieniu. Przekonaj się, jakie nowe możliwości estetycznego projektowania oferuje DELTA®-FASSADE COLOR PLUS.

Interesują Cię dodatkowe odcienie? Skontaktuj się z nami.

DELTA®-FAS PAINT

Uniwersalna cienkowarstwowa farba dyspersyjna o satynowym wykończeniu, do ujednolicania koloru podkonstrukcji i połączeń DELTA®-FASSADE COLOR PLUS. Nadaje się również do naprawiania drobnych uszkodzeń zewnętrznych powierzchni lakierniczych.