DELTA®
Language selector Menu

Kompletny system, otwarty na wyzwania

Membrany z nowej linii DELTA®-FASSADE COLOR PLUS oparte są na 20-letnim doświadczeniu pokryć DELTA®, które od lat niezawodnie sprawdzają się w projektach otwartych, ażurowych elewacji.

Dzięki zintegrowanym, samouszczelniającym się krawędziom, oddychające membrany DELTA® zapewniają optymalną ochronę fasad i warstw izolacyjnych przed wilgocią. Dzięki temu, uzyskujemy zabezpieczenie przed wiatrem i możliwość zrównoważonego oszczędzania energii za jednym razem.

Bezpieczny na wiatr i niepogodę

Dzięki unikalnej technologii BiCo zwiększona gęstość włókien zapewnia większą wytrzymałość i znacznie wyższą niż zwykle ochronę przed promieniowaniem UV.

DELTA-AMS®

Wszystkie membrany elewacyjne DELTA®-FASSADE COLOR PLUS bazują na naszej inteligentnej technologii, która sprawia, że są one jednocześnie wodoodporne i oddychające. Technologia DELTA®-Active-Membrane-System chroni elewację jak druga skóra. Dzięki temu, że nasze membrany są otwarte dyfuzyjnie (paroprzepuszczalne), w istotny sposób przyczyniają się do regulacji wilgotności i ciepła wewnątrz budynku, jak również do zwiększenia efektywności izolacji cieplnej.